Güvercin 14. Bölüm
0

Star TV’nin ilgi ile takip edilen dizisi Güvercin koronavirüs nedeniyle verdiği aradan yeni bölümü ile geri dönüyor. Güvercin 14. Bölüm ile 14 Ekim Çarşamba akşamı Star TV’de.

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Güvercin dizisinin çekimlerinin de durdurulması sebebiyle son bölümü 15 Mart tarihinde ekrana gelen Güvercin yeni bölüm ile ekranlara geri dönüyor. Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse’nin başrollerde yer aldığı Star TV dizisi Güvercin 14. bölüm fragmanı yayınlandı. 15 Mart 2020 günü yayınlanan Güvercin 13. bölümde; Kenan annesinin hayatından endişe eden Zülüf için, bütün olanakları seferber ederek Zeliha’dan haber almaya ve onu kurtarmaya kararlıdır. Kenan’ın zekası ve öngörüsü sayesinde gözaltına alınan Kevsa, cinayete azmettirmek suçuyla cezaevine girmek gerçeğiyle karşı karşıya kalmıştı. Güvercin 14. bölümde; annesi İsmihan’ı yeni toprağa veren Kenan, şimdi de kardeşi Ökkeş’i kaybetmesi gerçeğiyle karşı karşıyadır. Ökkeş’in durumu, dağılma aşamasına gelmiş Cibranoğulları’nın bir araya gelmesini sağlasa da, bu birlik çok da uzun sürmeyecektir.

Güvercin 14. Bölüm Fragmanı

Güvercin 13. Bölümde Neler Oldu?

Güvercin 13. bölümde; Kenan artık Kevsa’nın yaptığı zalimliklere dayanamayıp, Zülüf’ün yanında olmayı seçmiştir. Zülüf ve Kenan, iki aile arasında yeniden başlayan kan davasına rağmen yine yan yanadır. Nefise ve Celil’in verdiği yeni ifadelerle Zeliha’nın kısa zamanda cezaevinden çıkacağını bekleyen Zülüf ve ailesi Zeliha’dan kötü bir haber alır. Zeliha yaşadığı travmanın etkisiyle, hayatına son verme noktasına gelmiştir.

Kenan annesinin hayatından endişe eden Zülüf için, bütün olanakları seferber ederek Zeliha’dan haber almaya ve onu kurtarmaya kararlıdır. Bütün taşlar yer değiştirmek üzeredir. Kenan’ın zekası ve öngörüsü sayesinde gözaltına alınan Kevsa, cinayete azmettirmek suçuyla cezaevine girmek gerçeğiyle karşı karşıya kalacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir