0

Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir beğeni kitlesi oluşturan Sen Çal Kapımı dizisi final bölümü ile son kez ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Sevilen dizi Sen Çal Kapımı 52. Bölüm ile 8 Eylül Çarşamba akşamı son kez ekranlara gelerek final yapacak.

2 sezondur ekranların sevilen dizisi olan Sen Çal Kapımı dizisi son bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin’in rol aldığı dizi dün akşam yayınlanan son bölümü ile twitter’da yine #EdSer etiketi ile haftanın en çok tweet alan dizilerinden olmayı başardı. Sen Çal Kapımı 51. son bölümde; Eda ve Serkan bebeklerinin cinsiyetini öğrenir. İşte Sen Çal Kapımı 51. son bölüm hakkında merak edilenler ve Sen Çal Kapımı 52. bölüm fragmanı.

Sen Çal Kapımı 52. Bölüm Final Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=m2Fv8Mrp1FI”]

Sen Çal Kapımı 52. Bölüm Final 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 51. Bölüm Özeti

Eda’nın hamileliğinde dördüncü aya gelinmiştir. Serkan bebeğin cinsiyetini öğrenmek için sabırsızlanırken Eda sürpriz olarak kalmasını ister.

Serkan her ne kadar durumu kabullenmiş gibi yapsa da Eda’dan gizli bebeğin cinsiyetini öğrenmek için herkesi ve her şeyi seferber eder. Kiraz içinse kıskançlık çanları çoktan çalmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir