1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 35. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 35. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 35. Bölüm ile 10 Mart Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, dün akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlgiyle takip edilen diziye bu akşam; Zeynep’in kim olduğunu bile bilmezken aşık olup olmadığını nasıl anlayabileceğini Emine’ye sorması damga vurdu. Peki Doğduğun Ev Kaderindir 35. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Doğduğun Ev Kaderindir 34. bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 35. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=n06mvK4mLQE”]

Doğduğun Ev Kaderindir 35. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=xeFWtY3Ar7U”]

Doğduğun Ev Kaderindir 34. Bölüm Özeti

Zeynep, kim olduğunu bile bilmezken aşık olup olmadığını nasıl anlayabileceğini Emine’ye sordu.

Nermin, Barış ve Zeynep’in üzerine açılan ateş sonrası Mehdi’nin bu olaydaki masumiyeti kanıtlanmıştır. Ancak yaralanan Mehdi’nin hastaneye gitmesi, adli bir duruma karıştığı anlamına gelecek ve şartlı tahliyesi riske girecektir.

Bu olay üzerine Zeynep, Sakine, Nermin, Sultan ve Emine, Mehdi’nin iyi ve kötü yanları üzerine bir sorgulamaya girer. Bugüne kadar olanlar bir kenara, Mehdi’nin kendini Barış ve Zeynep için siper etmesi herkese aynı soruyu sordurtur. Sürekli yargıladıkları ve geçmişten gelen bir hakla suçladıkları adam, gözünü kırpmadan kendini ateşe atmıştır onlar için.

İnsanın yedi yabancıya dahi yapacağı gibi Mehdi’yle aralarında geçenleri bir süreliğine kenara bırakırlar.

Ancak bölüm sonunda öyle bir şey olur ki, herkes kendini daha büyük bir sorunun yanıtını ararken bulur: İnsan değişir mi?

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-22

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir