1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baraj 28. Bölüm

Baraj 28. Bölüm
0

FOX ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Baraj, yeni bölümleri ile Salı akşamların ekranlara gelmeye devam ediyor. Baraj 28. Bölüm ile 23 Şubat Salı Fox TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen dizi Baraj 27. son bölüm ile 16 Şubat Salı akşamı ekranlara geldi. Baraj dizisinin 27. son bölümünde; Bahar ve Tarık’ın iş birliği, Nehir’in sadece Nazım’ı değil Mert’i de kaybetmesine sebep olmak üzeredir. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Gizem Karaca ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri Salı akşamları yayınlanıyor. Peki Baraj 28. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? İşte Baraj 27. son bölüm özeti.

Baraj 28. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Q_gkvHdmjHc”]

Baraj 27. Bölüm Özeti

Tarık, Nehir’e bu kadar büyük bir kötülük yapmak istemese de Bahar’ın elinde Meryem sayesinde Tarık’a karşı büyük bir kozu olur. Zahra ise Meryem’in abisinin ölümü hakkındaki gerçekleri öğrenmesini engellemeye çalışır. Bahar’ın planı işe yaramış, Nazım, Nehir’e olan güvenini kaybetmiştir. Nazım ona bir kez daha sırtını dönünce Nehir ondan tepki alabileceği tek şeyi yapmaya, Tarık ile evlenmeye karar verir. Fakat Zahra, Tarık’ın başkasıyla evleneceğini öğrendiği anda kendisi dahil herkesi yakacak bir hamle yapmaya hazırdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir