Sefirin Kızı 21. Bölüm
0

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümü ile devam ediyor. Sefirin Kızı 21. Bölüm ile 28 Eylül Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Her pazartesi ilgiyle izlenen Sefirin Kızı’nın 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Gediz’in Nare’yi konaktan alıp götürdüğünü öğrenen Sancar deliye döndü. Yeni bölümde ise Nare ve Sancar yüzleşiyor. Menekşe’nin, Sancar’ın odasından çıkması Nare’yi deliye döndürüyor.

Sefirin Kızı 21. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 20. Bölümde Neler Oldu?

Gediz’in Nare’yi konaktan alıp götürdüğünü öğrenen Sancar deliye döner. O ikisini her yerde arar ama bulamaz. Nare ve Gediz nereye gitmişlerdir? Hem bu sorunun cevabı, hem de Nare’nin Gediz’in aşk itirafına verdiği cevap, hiç kimsenin beklemediği bir şeydir.

Menekşe-Akın ittifakı zalim bir planla başlar. Alacakuş yavrusunun ardından uçup gitsin diye Melek’i kullanmaya karar verirler.

Bir çocuğun mutluluğu üzerine yapılan bu plan başarılı mı olacak, yoksa ayaklarına mı dolaşacak? Menekşe kazanacak mı, yoksa büyük bir kayıpla karşı karşıya mı kalacak?

Sancar ve Yahya ise Kahraman’ın oynadığı oyunu ortaya çıkarmak için planlarına devam ederler. Ama Kahraman’ın konakta olan biten her şeyden haberi olmaktadır. Kahraman’ın konaktaki kulağı kim?

İlginizi Çekebilir
Akinci-bolum-5

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir