1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 12. Bölüm

Son Yaz 12. Bölüm
0

FOX ekranlarının yeni sezon dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Son Yaz 12. Bölüm ile 19 Mart Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son Yaz dizisi 11. bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı dizide bu akşam Selim, Yağmur ile Akgün’ü aynı odada el ele gördü ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Peki Son Yaz 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son Yaz 12. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ZgeCyJEg8j0″]

Son Yaz 12. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ynLyM9-ysGE”]

Son Yaz 11. Bölüm Özeti

Selim, Yağmur ile Akgün’ü aynı odada el ele gördükten sonra Akgün’e keseceği ceza bu defa daha farklı olacaktır. Akgün’ü babasıyla görüştürüp gitmeye ikna olmasını sağlamak ister. Selim’in asıl derdi aslında Yağmur’ladır. Yağmur’un Akgün’ün peşinde dolaşması Canan ve Selim’in de arasını bozacaktır.

Akgün’e kurulan komplo hayata geçmiştir. Selim’in infazı için düğmeye basılır. Akgün’ün silahı ile Savcı Selim Kara vurulacak ve delillerle olay savcı ile husumeti var gibi görünen Akgün’e yıkılacaktır. Akgün kendisine kurulan komployu çözer, Selim’in hayatının tehlikede olduğunu anlar. Selim’i kurtarmak için yanına geldiğinde artık çok geçtir.

Akgün bu komplonun peşini bırakmaz, olayın Halil Sadi’ye uzandığını bildiği için kendi yöntemleri ile üzerine gitmeye kalkar. Fakat olaylar Akgün’ün planladığı gibi gitmeyecek, başına daha da büyük bir bela örülecektir. Yağmur Akgün’ün büyük bir yanlışa düşmesini engelleyebilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir