1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 13. Bölüm

Yargı 13. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yargı 13. Bölüm ile 12 Aralık Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi yeni bölümleri ile nefes kesmeye devam ediyor. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in rol aldığı Yargı 12. bölümde Ceylin, Ilgaz’ın babası hakkında söyledikleri karşısında şok oluyor! Diğer yandan Engin’in intikam oyunu herkesi köşeye sıkıştırıyor! Hapiste boş durmayan Engin intikam planından vazgeçmezken, Çınar’ı sıkıştırmaya devam eder. Ilgaz ve Ceylin her şeye rağmen, tarafları oldukları davada mesleki olarak birlikte hareket etmek zorundadır. Geri sayım devam ederken, hiç beklemedikleri bir gelişme olur.

Yargı 13. Bölüm Fragmanı

Yargı 13. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 12. Bölüm Özeti

Ceylin, birbirlerine en yakın oldukları anda Ilgaz’dan gelen beklenmedik tereddüt ile sarsılır. Acaba Metin’in bu sırrı, Ilgaz ile Ceylin’in özenle kurmaya çalıştıkları bağı geri dönüşsüz bir biçimde kıracak mı, yoksa daha da güçlenmesine mi sebep olacaktır?

İyiden iyiye köşeye sıkışan Engin’in tehditleri herkesin dünyasını alt üst etmektedir.

Herkesin kendisini sınadığı, hızla daralan bu zaman içerisinde, Engin’i hamle yapmaktan alıkoyacak yollar, ayrılıklar ve beklenmedik birliktelikler ortaya çıkacaktır. Engin’in herkesi acıtan küçük kıvılcımları, büyük bir yangına mı sebep olacak, yoksa söndürülebilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir