1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

İyilik 1. Bölüm

İyilik 1. Bölüm
0

Kış dönemi sona ererken bu hafta 2 yeni dizisi ilk bölümleri ile ekranlara getirmeye hazırlanıyor Fox TV. Hatice Şendil, İsmail Demirci, Ekin Mert Daymaz, Neslihan Yeldan, Nebahat Çehre gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldıp yeni dizisi İyilik 1. Bölüm ile 29 Nisan Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz sene ekranlara gelen Kefaret dizisi iile benzerliklerin barındıran İyilik dizisinin konusu; Neslihan’ın (Hatice Şendil) dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Çok mutlu olan Neslihan, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının (İsmail Demirci) onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla’yla (Sera Kutlubey). Artık bundan sonra Neslihan için korunaklı hayatından çıkıp mücadeleye girişme zamanıdır.

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu, Güney Kore dizisi olan “The Queen’s House”tan uyarlanan “İyilik” dizisi FOX izleyicisiyle 29 Nisan Cuma akşamı buluşacak.

İyilik 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir