1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Nesrin Cavadzade, Yasak Elma Dizisine Katıldı

Nesrin Cavadzade, Yasak Elma Dizisine Katıldı
0

Bizim Hikaye dizisinden ayrılan Nesrin Cavadzade, Yasak Elma dizisine katıldı!

Pazartesi günleri FOX’ta izleyiciyle buluşan ve başladığı günden beri büyük beğeni toplayan “Yasak Elma” dizisi, kadrosuna sürpriz bir isim daha katıyor.

Aynı ekranda Perşembe akşamları yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Tülay olarak izlediğimiz ve önceki ay diziden ayrılan Nesrin Cavadzade, Fox TV ekranında kaldı ama dizi değiştirdi. Ünlü oyuncu Yasak Elma dizisinde dengeleri değiştirmeye geldi.

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, 6 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de yayınlanacak olan 44. bölümden itibaren dizide “Şahika” karakterine hayat verecek.

NESRİN CAVADZADE “YASAK ELMA”DA DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK!

Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı ‘’Yasak Elma’’ dizisinde Cavadzade; hem asil ve güzel, hem de hırslı ve iddialı bir karakter ile izleyici karşısına çıkacak.

Daha önce FOX’un sevilen dizisi Bizim Hikaye’de “Tülay” karakteriyle hayranlarının kalbinde taht kuran güzel oyuncu, “Yasak Elma” dizisinde kendisini Ender (Şevval Sam) ve Yıldız (Eda Ece) karakterlerinin karşısında bulacak.
Yasak Elma’nın yeni bölümü için şimdiden nefesler tutuldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir