Bay Yanlış 13. Bölüm
0

FOX tv dizisi Bay Yanlış dün akşam 12. bölümü ile ekranlara geldi. Dizi yeni bölümü Bay Yanlış 13. Bölüm ile 25 Eylül Cuma akşamı FOX tv ekranlarında olacak.

Bay Yanlış 12. bölümü ile FOX TV’de ekranlara geldi. Yayınlanan son bölümde; Tolga’nın Ezgi’nin patronu olduğunu öğrenen Özgür deliye döner. Ezgi hemen işi bırakır. Başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı Bay Yanlış yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Bay Yanlış 13. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış 12. Bölümde Neler Oldu?

Tolga’nın Ezgi’nin patronu olduğunu öğrenen Özgür deliye döner. Ezgi hemen işi bırakır. Ama Tolga La Gabbia’yı alana kadar rahat etmeyecektir, Gizem’in de desteğiyle Ezgi’yi zor durumda bırakmak için çoktan planlarını yapmıştır. Özgür’ün Ezgi’ye olan zaafından faydalanır. Söz konusu Ezgi olunca, Tolga’nın istekleri karşısında Özgür için karar vermek daha da zorlaşır. Bu arada Özgür bir yandan yeni mekanla ilgilenir ve oranın açılışını yapar. Tüm zorluklara karşı, Özgür ve Ezgi için en önemli şey birbirlerine duydukları aşktır. Fakat Tolga’nın ve Serdar’ın onları rahat bırakmaya niyeti yoktur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir