1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 67. Bölüm

Kuruluş Osman 67. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman 67. Bölüm ile 20 Ekim Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 66. bölümüyle ekrana geldi. Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde; Osman Bey yeni yoldaşını seçti. Kuruluş Osman 67. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman’ın 67. yeni bölüm fragmanına Osman Bey’in ”Türk asla esir olmaz” sözleri damga vurdu.

Kuruluş Osman 67. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 67. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 66. Bölüm Özeti

Osman Bey’in Ortodoks dünyasının önemli din adamlarından birini kaçırmasının ardından Bitinya’da sular bulanmıştır.
Mihail Koses, Rogatus Laskaris ve Aya Nikola, ittifak kararı almalarına rağmen Papaz Gregor’u bulup ele geçirmek için ayrı ayrı planlar yapmaktadırlar. Çok sevdiği atı Karayel’in katledilmesi ile büyük şok yaşayan Osman Bey, katili bulmak için obada bilinçli bir güvenlik zaafiyeti oluşturarak zekice bir oyun kurar.

Turgut Bey ise alplerini geri getireceğine dair söz veren Osman Bey’i sözünü tutamamış olmasına tepki gösterir. Öte yandan Bala Hatun’un gebe olduğunu öğrenen Malhun Hatun, Bala Hatun’la iktidar mücadelesine girişir! Bala Hatun’un “Bu obanın baş hatunu benim” çıkışıyla gerilim yükselirken, iki hatunun çatışması oba halkını da etkiler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir