Sen Çal Kapımı 16. Bölüm
0

FOX TV’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümü ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı 16. Bölüm ile 28 Ekim Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarında olacak.

FOX TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Sen Çal Kapımı 15. bölümüyle dün akşam yayınlandı. Kerem Bursin ve Hande Erçel’in başrolünde olduğu Sen Çal Kapımı dizisinin son bölümünde; Serkan’ın işyerinde çalışmaya başlayan Eda’yı görünce çıldırması damga vurdu. Eda, Serkan’ın onu terk etmesiyle mahvolur. İtalya’ya gidip eğitimini tamamlamaya karar verir fakat bu kez de İtalya bursunu verenin babaannesi olduğunu ve halasının aracı olduğunu öğrenince işler iyice karışır.

Sen Çal Kapımı 16. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 16. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 15. Bölümde Neler Oldu?

Eda’nın işe gelmeyeceğini öğrenen Efe ona iş teklif eder. Sadece kendisine bağlı çalışabilecek, Serkan Bolat’la hiçbir ilişkisi olmayacaktır. Eda önce Serkan’la aynı binada, onu her gün görerek yapamayacağını düşünür. Ama sonra kararını hatırlar: Artık kimseye bağlı kalmadan, hayatının gidişatını kendisi belirleyecektir. Efe’nin teklifini kabul eder.

Eda’yı hayatından çıkardığını sanan Serkan, işyerinde çalışmaya başlayan Eda’yı görünce çıldırır. Ama Efe’nin çalışanı olduğu için bir şey yapamaz.

Eda Serkan arasında soğuk savaş başlar. Ofistekiler de şaşkındır. Eda tatlı tatlı intikamını alırken, Serkan’ı çileden çıkartmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir