Kazara Aşk 5. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kazara Aşk yeni bölümleri ile Perşmebe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kazara Aşk 5. Bölüm ile 22 Temmuz Perşembe akşamı yerine 29 Temmuz Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kazara Aşk 4. son bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal’ın yer aldığı dizinin yeni bölümleri Perşembe akşamları yayınlanıyor. Kazara Aşk dizisinin son bölümünde; ailelerin on gün içinde evlenmelerini istemeleri, Şimal için bardağı taşıran son damla olur ve söylediği bu yalanı sonlandırmaya karar verir. Ancak Şimal’in her şeyi itiraf etmesi Civan için şirkete elveda etmek demektir. Elbette Civan bunun olmasına izin vermeyecektir. Peki Kazara Aşk 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kazara Aşk 4. son bölüm özeti.

Kazara Aşk 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=BQ5ow15wY0k”]

Kazara Aşk 4. Bölüm Özeti

Ne yapıp edip, Şimal’in elini kolunu bağlayacak bir hamle ile onu durdurmaya çalışacaktır… Tabi Civan’ın çözmesi gereken tek sorun bu değildir. Gerçekte Nazlı ile evlidir. Şimal’le evlenebilmek için onu, gerçeği öğrenmeden boşanmaya ikna etmesi gerekiyordur. Bu tahmin ettiği kadar kolay olmaz. Ve şeytanın bile aklına gelmeyecek bir planla Şimal’le evlenmek için hazırlıklara başlar.

Şimal ise ailesine başta söylediği yalan ortaya çıkmasın diye daha büyük bir yalanın içine düşmekten rahatsızdır. Üstelik peşinden ayrılmayan Kenan da kafasını karıştırıyordur. İş evliliğe varmadan ve söyledikleri yalan ortaya çıkmadan bu meseleyi bitirmenin başka bir yolunu arar.

Ancak denediği her şey bir şekilde ters teper. Ve düğün günü gelip çatar. Düğünde gelişen olaylar ise ne Şimal’in ne de Civan’ın aklına gelecek boyuttadır. Öyle ki söyledikleri yalanın ortaya çıkmasına ramak kalır. Şimal ve Civan, aileleri hiçbir şey anlamadan düğünü atlatabilecek mi? Peki bu sözlülük oyunu, evlilik oyununa dönecek midir?

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-18

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir