Survivor 93. Bölüm
1

31 Mayıs Pazar Survivor 93. Bölüm ile devam diyor. Survivor 93. Bölümde son dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. İlk 3 oyunu Ünlüler takımı kaybetmişti. Yunus Emre, Elif ve Aycan ilk 3 aday olmuştu. Gönüllüler takımı 4. dokunulmazlık oyununuda kazanıp bireysel mücadeleye geçemek istiyor, bakalım bunu başarabilecekler mi? Berkan ve Yunus Emre arasında tartışmalar büyüyor iki yarışmacı büyük gerginlik yaşıyor. Dokunulmazlık oyununda şok sakatlık. Cemal Can sakatlanıyor. Büyük acı çeken Cemal Can omzundan sakatlanıyor. Cemal Can’ın son durumu ne sakatlığı ciddi mi? Bunların hepsi 31 Mayıs Cumartesi Survivor 93. Bölüm için saat 20:00’de TV8’de buluşuyoruz.

Survivor 93. Bölüm Fragmanı

Survivor 93. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

4. dokunulmazlık oyununuda Gönüllüler kazanarak büyük bir başarı gösteriyorlar. Bu sonuçla birlikte Ünlüler takımının 4 oyuncusundan biri Salı gübü ada’ya veda edecek. İlk 3 adet Yunus Emre, Elif ve Aycan’dı. Bu sonuçla birlikte Sercan’da ada’ya gitme adayı oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. May 30, 2020

    Cemalcan umarım bir sıkıntısı yoktur. Yarın oyunu kazanan takm ünlüler olacaktır. Berkan konseyde nasıldı ama hiç enerjisi yoktu :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir