1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baht Oyunu 11. Bölüm

Baht Oyunu 11. Bölüm
0

Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Baht Oyunu yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Baht Oyunu 11. Bölüm ile 31 ağustos Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Baht Oyunu 10. bölümde Ada, Ada ve Bora arasında kıskançlık krizi başlıyor. Ada, Meltem’i duştan çıktığını görünce Bora’ya öfkeleniyor. Bora da Ada’nın kıskançlığına seviniyor. Ada ve Bora arasında aşk kıvılcımları alevleniyor. Baht Oyunu 11. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Baht Oyunu 11. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=5DpBItxxFws”]

Baht Oyunu 10. Bölüm Özeti

Baht Oyunu 10. bölümde Ada, Meltem’in Bora’ya yakınlaşmaya çalıştığını fark edip ona karşı daha da bilenir. Ada, Meltem’e dair iz sürerken yanı başında Bora’yı bulur.

Ada, Bora’nın evinde Meltem’i bornozla görünce çılgına döner. Bora’yı kıskandığını kendine bile itiraf edemeyen Ada ile Meltem arasında amansız bir yarış başlar. Bora, iki kadın arasındaki savaşın ortasında kalır.

Ada, Meltem’e dair iz sürerken yanı başında Bora’yı bulur. Bora, Meltem konusundaki şüphelerini gidermek için Ada’yla birlikte hareket eder.

Ada, Meltem’i yıldırmak için kurduğu plana Tuğçe’yi dahil eder. Ada’nın planı işler ve ikili Meltem’i şirketten uzak tutmanın bir yolunu bulur. Ada ve Tuğçe’nin çabaları Rüzgar’ın da dikkatinden kaçmaz. Rüzgar, Tuğçe’nin Meltem’e öfkesinin sebebini sorgulamaya başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir