Hercai 3. Sezon Tanıtımı Yapıldı
0

ATV’nin sevilen dizisi Hercai 3. Sezon yeni bölümleri ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Atv Hercai 3. Sezon için tanıtım videosunu yayınladı. Dizinin Eylül ayında başlaması bekleniyor.

Akın Akınözü ile Ebru Şahin’in başrollerini paylaştığı TV’nin yüksek reytingler alan Mardin’de çekilen dizisi Hercai yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Pandemi arasından sonra uzun süredir ara veren dizini yeni bölümleri Eylül ayında başlayacak. Resmi olacak açıklanmasada Hercai 39. Bölüm 20 Eylül Cuma günü Atv ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Dizinin araya girmeden önce Miran Azize Aslanbey’in karşısına geçerek, artık intikamından vazgeçtiğini haykırmasıyla heyecanlı bir ara vermişti. Reyyan ve Miran’ın imkansız aşk hikayesini anlatan Hercai dizisini Mia Yapım ve Banu Akdeniz’in yapımcılığını üstlenirken Hercai dizisinin yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş oturuyor. Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar ise dizide rol alan isimler.

Hercai 3. Sezon Tanıtım Videosu

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir