1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 18. Bölüm

Maraşlı 18. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Maraşlı 18. Bölüm ile 17 Mayıs Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Maraşlı dizisi 17. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in yer aldığı dizinin son bölümünde; Hilal, Necati’yi vurur. Maraşlı, can çekişmekte olan Necati’yi, Mahur’a verdiği zehirin panzehirini söylemesi için zorlar. Baygın olan Mahur’u, Maraşlı nasıl kurtaracaktır? İlhan’dan, babasını Necati’nin öldürdüğünü öğrenen Savaş, dehşete kapılır. Necati hastanededir. Maraşlı 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 17. son bölüm özeti.

Maraşlı 18. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 17. Bölüm Özeti

Savaş, Necati’yi bulur ve ondan hesap sorar. Necati’nin, Mahur’a olan zaafını bilen Savaş, Mahur’un canını almaya geldiğini söyler. Necati panikler, Mahur zarar görsün istemez. Savaş’ın, Mahur’la ilgili planı nedir? Necati, Savaş’a gerçekleri anlatacak mıdır?

Mahur; Maraşlı’nın, Necati’yi vurduğuna inanmasa da şüphelenir. Necati’nin nasıl vurulduğunu Mahur’a açıklayamayan Maraşlı ise istihbarattan ayrılmaya ve her şeyi Mahur’a anlatmaya karar verir. Maraşlı, büyük kararını uygulayabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir