Yargı 15. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yargı dizisi 2 haftalık araya giriyor. Yargı 15. Bölüm ile 26 Aralık Pazar akşamı yerine 9 Ocak Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara gelen Yargı dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Yargı dizisinin 14. bölümünde; Ceylin’den bir türlü haber alamayan Ilgaz deliye dönmüştür. Ceylin’i iyice tanımış olan Ilgaz için artık onun gibi düşünebilmek ve yaptıklarını anlamlandırabilmek hiç de zor değildir. Yargı 14. bölümünde hastaneden kaçan Engin’in arabasına gizlenen Ceylin, ormanda elinde silahla uyanmıştı. Engin’in peşine düşen polis başka bir ihbar alır. Bir erkek cesedinin bulunduğunu öğrenen Metin dehşete düşer. Ceset Engin’e aittir.

Yargı 15. Bölüm Fragmanı

Yargı 15. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 14. Bölüm Özeti

Engin’i kimin zehirlediği bulmacası henüz çözülmeden bir de kimin kaçırmış olabileceği sorusu ortaya çıkmıştır artık. Bu süreçte bazıları sırları uğruna kader birlikteliği yaparken, bazıları için ise yolun sonu apaçık gözükmektedir.

Şimdiye kadar tüm zorlukları kendi başına aşmaya alışkın olan Ceylin artık içinden çıkılması güç bir düğüm içerisindedir. Onu Ilgaz ile her defasında bir şekilde yan yana getiren kader bu kez ikisini birbirlerine kopmaz iplerle kenetleyebilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir