1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 15. Bölüm

Kardeşlerim 15. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 15. Bölüm ile 29 Mayıs Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim 14. son bölüm ekrana geldi. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Ahu Yağtu’nun yer aldığı Kardeşlerim dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Harika, Ömer’i uzaklaştırmaya çalışıyor. Ömer hastanede yatarken Suzan yanından ayrılmaz. Orhan’la Şengül’ün yaşadığı büyük tartışma sonucu, Şengül evi terk eder. Kardeşlerim 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeşlerim 14. son bölüm özeti ve izleme linki.

Kardeşlerim 14. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 15. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 15. Bölüm Özeti

Melisa Kadir’in yarım bıraktığı okulu bitirmesi için destek olurken, Doruk Asiye’nin yanında olmak için Selim’in kafesinde çalışmaya başlar.

Suzan Ömer’in imzaladığı sözleşmeyi yırtar ve Ömer’le bağ kurmaya çalışırken, Harika’nın çıldırması an meselesidir. Harika, Ömer’i evinden ve annesinden uzaklaştırmak için gözünü iyice karartır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir