1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 20. Bölüm

Maraşlı 20. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Maraşlı 20. Bölüm ile 31 Mayıs Pazartesi akşamı ATV kanalından izleyebilirsiniz.

Maraşlı dizisi 19. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in yer aldığı dizinin son bölümünde; istihbarattan ayrılan Maraşlı, Mahur’a duyduklarının doğru olduğunu söyler. Mahur yıkılır, Maraşlı’nın kendisine yalan söylemesini kabullenemez. Maraşlı, cezaevinde tanıştığı koğuş ağası Fuad’ın hayatını kurtarır. Fuad ve Maraşlı o günden sonra kardeş gibi olurlar. Maraşlı delil yetersizliği sebebiyle beraat eder. Maraşlı 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 19. son bölüm özeti.

Maraşlı 20. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 19. Bölüm Özeti

Fuad, Maraşlı’yı tüm hayatını etkileyecek bir teklifte bulunur. Maraşlı bu teklifi kabul edecek midir?

Mahur, halası Hamiyet ile birlikte yeni bir evde yaşamaya başlar. Aziz ve İlhan’ın ölümünden sonra devam eden soruşturmayı Savcı Tolga yürütmektedir. Maraşlı, Mahur’u uzaktan da olsa görmeye gittiğinde o sırada Savcı Tolga elinde çiçekler ile gelir. Maraşlı ve Mahur yeniden bir araya gelebilecek midir?

Maraşlı’nın tahliye haberini alan Savaş ise Savcı Tolga’nın başına bela olacağından emindir. Bu nedenle Savcı Tolga’nın arabasına tehdit mesajı bırakır. Ama Savcı hiç aldırış etmez. Savaş’ın yeni planı ne olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir