1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 28. Bölüm

Kardeşlerim 28. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının heycan dolu sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 28. Bölüm ile 13 Kasım Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim 27. Bölüm ile ekrana geldi. Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Kardeşlerim de yine heyecan dolu dakikalar yaşandı. Dizinin yeni bölümünde; nakliyecilerle beraber yakalanan Oğulcan ve Doruk nezarethaneye düşerken, Akif’e karşı Suzan’la birlik olan Nebahat, beklenmedik bir karar alır.

Kardeşlerim 28. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 28. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 28. Bölüm 2. Fragmanı

Kardeşlerim 27. Bölüm Özeti

Doruk, Akif’in tüm baskısına rağmen kendi ayakları üzerinde durmak için çabalarken, Ömer çekiliş parasını alan Şengül’e çok öfkelenmiştir. Nebahat’ın, Suzan’ı şaşırtacak bir teklifte bulunması hiç beklenmedik sonuçlar doğururken, Kadir de Melisa’yı şaşırtan bir hamle yapar. Harika’ya jest yapmak için daha çok para kazanmak isteyen Oğulcan bulaştığı işin gerçek yüzünden habersizdir.

Nakliyecilerle beraber yakalanan Oğulcan ve Doruk nezarethaneye düşerken, Akif’e karşı Suzan’la birlik olan Nebahat, beklenmedik bir karar alır. Çocuklar okulda yapılacak olan kostümlü baloya katılmak için çabalarken, Suzan ile Harika da sürpriz bir iş birliğine girişirler. Şengül bir dalgınlık kurbanı olarak başını derde sokup, çaresizce Orhan’dan yardım ister. Bu yardım bir sürü yüzleşmeye sebep olurken, Ömer, kendisine ve ailesine yönlendirilen büyük tehditten henüz habersizdir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir