1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Teşkilat 7. Bölüm

Teşkilat 7. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile TRT1 kanalında ekranlarınıza geliyor. Teşkilat 7. Bölüm ile 18 Nisan Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1’in her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasına sahne olan dizisi Teşkilat, 6. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölümüne Ceren’in Serdar’ın hamlesiyle şok olması damga vurdu! TRT 1’in yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören dizisi Teşkilat, 6. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu ve gözler yeni bölüme çevrildi.

Teşkilat 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Kn10NVfbSCg”]

Teşkilat 7. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=92UsM2MfwVc”]

Teşkilat 6. Bölüm Özeti

Serdar’ın kimliğini açıklayıp kendisine evlenme teklif etmesiyle büyük şok yaşayan Ceren, bu sürpriz hamle karşısında ne yapacağını bilemez. Yolun sonuna geldiğini düşündüğü bir anda gelen bu hamle karşısında bocalayan Ceren’e geçmişinden gelen gizemli bir isim yardım eli uzatır..

En güvendiği elemanı Leyal’in ekip tarafından ele geçirilmesiyle Zayed Fadi köşeye sıkışır. Hulki ve Leyal’in takas edilmesi teklifini kabul etmek zorunda kalır. Ekip, takasın güvenli biçimde gerçekleşmesi için her adımı planlayarak olağanüstü bir hazırlığa girişir. Pınar ve Hakkı keşif amacıyla Kuzey Irak’ta belirlenen bölgeye doğru yola çıkarlar. Leyal’i takasın gerçekleşeceği bölgeye götüren Serdar ve Zehra ise yola beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalır.

Fadi de takas için kendi planlarını yapar. Bölgedeki terör odakları ile işbirliğine giden Fadi, Leyal’i kurtardıktan sonra ortalığı kan gölüne çevirecek şeytani bir plan kurar. Ekip, kurulan tuzağın içinden Hulki’yi sağ salim çıkarmaya çalışırken kendilerini çok daha büyük bir tehdidin içinde bulur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir