1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 570. Bölüm

Arka Sokaklar 570. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar yeni bölümü ile devam ediyor. Arka Sokaklar 570. bölüm ile 18 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Arka Sokaklar 569. Bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Servan’ın peşinde olan ekip şok üstüne şok yaşar. Önce Bahar vurulur. Aramadaki şiddetini artıran ekip asıl Mesut konusunda faka basar. Mesut kafasındaki planı uygulamaya çalışırken ne yapacak? Ekibi yıkan haber ne? Başak’ın başına gelenlerle herkesin darmadağın olduğu Arka sokaklar son bölümde neler oldu? Sevan’ın Başak’ı kaçırıp ekibe psikolojik işkence yaptığı Arka Sokaklar 569. bölümde neler oldu?

Arka Sokaklar 570. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=phZx23Um8c8″]

Arka Sokaklar 570. Bölüm Özeti

11 Aralık 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 569. Bölümde ekip, Başak’ın başına gelenlerden dolayı büyük acı çekiyor!

Servan, Başak’ı kaçırıp Engin Müdüre psikolojik işkence yapmaktadır. Ekip, bu olaydan dolayı elleri kolları bağlı umutla Servan’ın yakalamaya çalışır. Servan, Başak’ın hamile olduğunu öğrenince eline büyük bir fırsat geçtiğini sanır. Engin’i arayarak Başak’ın hayatına karşılık 5 Milyon Tl fidye ister. Engin bunu sert bir dille reddeder. Servan öfke krizine girer ve Engin’e ceza olsun diye Başak’ın parmağını keserek kurye ile ona yollar. Engin Müdür ve ekip, bu acı olay sonrasında operasyonlarını sıklaştırır. Mesut ve Selin, örgüte bulaşmış olan kadından Başak’ın rehin tutulduğu evin adresini öğrenir. Ekip, hemen bu eve baskın yapar. Bu adreste örgüt elemanlarıyla şiddetli çatışma yaşanır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap