Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. Bölüm
0

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. Bölüm ile ATV ekranlarında olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın merakla beklenen yeni sezonundan ilk fragman yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon kadrosuna ünlü oyuncu Pelin Akil de katıldı. Pelin Akil’in canlandırdığı karakter, Hızır Çakırbeyli’nin yeni düşmanı olacak. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte EDHO 166. bölüm fragmanı ve diziye katılan yeni oyuncular.

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı izleyiciyle buluştu. Geçtiğimiz sezon koronavirüs nedeniyle erken sezon finali yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın tanıtım fragmanında Hızır Çakırbeyli’nin çatışmaya girmesi merak dolu anlara sahne oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon yayın tarihi ise henüz açıklanmadı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. yeni bölün fragmanından ilk görüntüler. Yeni sezon Ekim ayında ATV ekranlarında olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 164. Bölümde Neler Oldu?

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır. Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan’ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır.

Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir. Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez.

Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas’ın Behzat’a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür’ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır.

Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır.

Tipi ve Haşmet’in, kardeşim dediği Hızır’a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır.

Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet’in Behzat’ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.

vayachollo.com

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir