1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 42. Bölüm

Kardeşlerim 42. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının beğeni ile takip edilen ATV dizisi KArdeşlerim yeni bölümleri ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kardeşlerim 42. Bölüm ile 5 Mart Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim bölümleri her hafta ayrı bir macera ile ekranlara geliyor. Kardeşlerim dizisinin geçtiğimiz bölümünde; Eren kardeşlerin yoksullukla olan mücadelesi, gün geçtikçe daha zor bir hal almıştı. Dizide bu hafta Berk’in doğum günü partisinde yaşananlar; tüm dengeleri alt üst ederken, Akif ve Nebahat cephesinde önemli gelişmeler yaşanır.

Kardeşlerim 42. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 42. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 41. Bölüm Özeti

Berk’in doğum günü partisinde yaşananlar; tüm dengeleri alt üst ederken, Akif ve Nebahat cephesinde önemli gelişmeler yaşanır. Orhan, Şengül’ü köşeye sıkıştıracak bir hamle yaparken, Harika’ya sürpriz bir hediye almak isteyen Oğulcan, hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Eren kardeşlerin yoksulluğu içinden çıkılmaz bir hal alırken; Ömer, ailesini geçindirebilmek için yeni bir karar almak durumunda kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir