1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 31. Bölüm

Ramo 31. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Ramo 31. Bölüm ile 5 Şubat Cuma akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük ilgi gören dizisi Ramo, 30. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide bu akşam Ramo’nun Sibel’e büyük sürprizi oldukça romantik anlara sahne oldu. Ramo dizisi 30. son bölümü ile ekrana geldi ve heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. Peki şimdiden merakla beklenen Ramo 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ramo 31. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=KTTHXp2aU5s”]

Ramo 31. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QVdjZnSRvPc”]

Ramo 30. Bölüm Özeti

Ramo, büyük patronlar tarafından İstanbul’da nizam ve intizamı yeniden kurmak için görevlendirilir. Kabul etmezse de bütün ailesi yok edilecektir.

Ramo, büyük patronlar tarafından İstanbul’da nizam ve intizamı yeniden kurmak için görevlendirilir. Kabul etmezse de bütün ailesi yok edilecektir. Ramo, büyük patronlar tarafından İstanbul’da nizam ve intizamı yeniden kurmak için görevlendirilir. Kabul etmezse de bütün ailesi yok edilecektir.

Sibel’in hiç bilmediği Gizem adında bir kardeşi vardır ve bir gün birden bire karşısına çıkar. Aslında onu Nehir bulmuştur. Gizem’in Nehir hakkında söyleyecekleri Sibel ve Ramo’yu dehşete düşürür.

Bütün bu karmaşanın içinde Ramo’nun Sibel’e büyük bir sürprizi vardır. Bu sürpriz Sibel’i oldukça mutlu edecektir

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir