1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 70. Bölüm

Kuruluş Osman 70. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman 70. Bölüm ile 10 Kasım Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 69. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Çarşamba akşamları seyirci ile buluşan Kuruluş Osman’ın 3 Kasım tarihli son bölümünde heyecan dolu anlar yaşandı. Malhun Hatun’un savaşa katılması dikkat çekerken Osman Bey’i toplantılarına davet eden tekfurları bekleyen sürpriz ise şoke etti. Papaz Gregor’un Hıristiyan halka buluşmasından rahatsız olan tekfurlar, Osman Bey’in bölgedeki etkisini artırmak için yaptığı yeni karar alırken Osman Bey’İn zaferi ekrana damga vurdu.

Kuruluş Osman 70. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 69. Bölüm Özeti

Osman Bey’e karşı tek şanslarının güçlerini birleştirmek olduğunu gören tekfurlar Nikola, Kosses ve Rogatus artık aynı masada dost olarak oturmaktadır. Osman Bey’i toplantılarına davet eden tekfurları büyük bir sürpriz beklemektedir.

İstihbarat toplamak üzere Harmankaya Kalesi’ne gidip Mari Kosses’le buluşan Malhun Hatun, Şam’dan bölgeye gelecek büyük bir kervanın haberini alır. Osman Bey bu istihbaratı avantajına çevirip tekfurlara darbe indirmek için zekice bir plan kurar. Malhun Hatun, savaşa dahil olmak istediğini Osman Bey’e söyler. Papaz Gregor’un Hıristiyan halka buluşmasından rahatsız olan tekfurlar, Osman Bey’in bölgedeki etkisini artırmak için yaptığı hamlelerin önüne geçebilmek için yeni kararlar alır.

Osman Bey, bölgenin kaderini etkileyecek baskın için nasıl bir strateji kuracak? Tekfurlar kervanlarını Osman Bey’den korumak için ne yapacak? Turgut Alp kervan baskınında nasıl bir rol alacak? Papaz Gregor’un Hıristiyan halkla buluşması Osman Bey’in bölgedeki nüfuzunu nasıl etkileyecek? Malhun Hatun’un cenk meydanına dönüşü neleri değiştirecek? Tekfur Rogatus, en güvendiği komutanının ölümüne nasıl yanıt verecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir