1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 113. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 113. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 113. Bölüm ile 18 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 112. bölümüyle ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova’nın 112. bölümünde; Şermin, Yaman’ları yemeğe davet etti. Ümit cinayetinde oklar Züleyha’yı gösterir. Hakan da Fikret de bu süreçte Züleyha’dan desteğini esirgemez. Züleyha kendisini ihbar edenin Hakan Gümüşoğlu olduğunu düşünür. Züleyha umutsuzluğa kapılmışken Fikret’in ifadesi durumu oldukça değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova 113. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 113. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 112. Bölüm Özeti

Ümit cinayetinde oklar Züleyha’yı gösterir. Jandarma Züleyha’yı almaya gelirken, Züleyha geri dönüşünün olmayacağını düşünerek konaktakilerle vedalaşır. Hakan da Fikret de bu süreçte Züleyha’dan desteğini esirgemez. Züleyha kendisini ihbar edenin Hakan Gümüşoğlu olduğu fikrine kapılır. Üstelik Hakan’ın çok yakınında olduğuna artık emindir. Züleyha umutsuzluğa kapılmışken Fikret’in ifadesi durumu oldukça değiştirecektir.

Hakan, Yamanlar Holding’in zararını karşılamayı teklif edince Züleyha buna karşılık Hakan’a hisse vermekte ısrar eder. Betül, Demir’in hissesinin bir kısmının Hakan’a devredildiğini duyunca çılgına döner ve Züleyha ile tartışmaya girer. Demir’in vekili olarak bu devir işlemine izin vermeyeceğini söyleyen Betül, durumu Abdülkadir’e anlatır. Abdülkadir, Hakan oldukça Yamanlardan para koparamayacağını anlar.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-44

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir