1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 7. Bölüm

Kardeşlerim 7. Bölüm
0

ATV ekranlarının kısa sürede beğeni kanan yeni dizisi Kardeşlerim yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 7. Bölüm ile 3 Nisan Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hiç beklemedikleri bir anda hem anne hem de babasız kalan 4 kardeşin kalplere dokunan sıcacık hikâyesini anlatan “Kardeşlerim” yeni bölümüyle cumartesi akşamları Atv’de ekranlara geliyor. Kardeşlerim 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeşlerim dizisinin 7. bölüm fragmanında, “Ağabey ne oluyor? Kalksanıza, kıpırda bir şey yap!” sözü dikkat çekiyor.

Kardeşlerim 7. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 6. Bölüm Özeti

Melisa’nın itirafı Kadir’i büyük açmaza sokar. Melisa’nın Kadir’e hazırladığı sürpriz, Kadir’i Ömer’e karşı zor duruma düşürür. Kardeşlerin yaşadığı yaşam mücadelesi karşısında Şengül’ün merhametsizliği Orhan’ı iyice çileden çıkarır. Suzan’dan hiç beklemediği bir şey öğrenen Akif, büyük panik yaşar ve durumu idare etmekte zorlanır. Suzan’ı oyalamaya çalışırken işler sarpa sarar ve Suzan artık gemileri yakmaya karar verir. Akif ve Nebahat karşı karşıya gelirler. Nebahat, Kadir’i ve kardeşlerini kullanarak öyle bir hamle yapar ki bütün gerçekler gün yüzüne çıkmaz üzeredir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir