1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 139. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 139. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova adım adım dizi finaline doğru yaklaşıyor. Bir Zamanlar Çukurova 139. Bölüm ile 2 Haziran Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 26 Mayıs PErşembe akşamı ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölümü reyting sıralamasında Total de 5,30 izlenme oranı ile 2. oldu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 138. bölümünde; Hakan’la vedalaşan Abdülkadir, Çukurova’dan ayrılmaya hazırlanırken polis baskınıyla ele geçirilir.

Bir Zamanlar Çukurova 139. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Bir Zamanlar Çukurova 138. Bölüm Özeti

Ali Rıza’nın anlattıkları Abdülkadir’in tutuklanmasına neden olurken, Hakan’ın Abdülkadir’i hapisten çıkarmaya çalışması dikkat çekti. Ali Rıza’nın anlattıkları Abdülkadir’in tutuklanmasına neden olur. Haberi alan Vahap küplere binerek Hakan’dan hesap sorar. Hakan bir yandan suçlunun yakalanmasından memnun gibi görünürken, diğer yandan Vahap’ın da baskısı ile Abdülkadir’i hapisten çıkarmanın yollarını aramaya başlar. Hakan’ın bu tavırları Züleyha’nın şüphelerini artıracaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir