City on a Hill 3. Sezon Onayını Aldı
0

Kevin Bacon ve Aldis Hodge’un başrollerini paylaştığı Showtime kanlaının suç drama dizisi City on a Hill 3. sezon onayını aldı. Çekimlerine bu yıl içerisinde başlanacak 3. sezon 2022’de ekranlarda olacak.

City on a Hill dizisinin 3. sezon çekimleri New York’ta devam edecek. Üçüncü sezon, baş karakter Ajan Jackie Rohr’un (Bacon) geçmişinden kaçamadığını ve FBI’dan kovulduğunu gördüğümüz ikinci sezondaki olayların sonrasında başlayacak. İkinci sezon, uyuşturucu şiddeti barındıran ve yerel kolluk kuvvetlerinin ilgilendiği, Boston’ın Roxbury semtindeki federal bir konut projesine odaklanıyor.

City on a Hill dizisinin 2. sezonunda Lauren E. Banks, Mark O’Brien, Amanda Clayton, Matthew Del Negro ve Jill Hennessy yer aldı. Konuk yıldızlar olarak Pernell Walker, Lucia Ryan, Keiko Elizabeth, Kameron Kierce, Shannon Wallace, John Doman ve Michael O’Keefe rol aldı. “City on a Hill”in yürütücü yapımcılığını Fontana ile birlikte Jennifer Todd, Ben Affleck, Matt Damon, Jorge Zamacona, Barry Levinson, Chuck MacLean ve Michael Cuesta üstleniyor. Bacon, Hodge ve Michele Giordano ortak yapımcı olarak görev yapıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir