Kalp Yarası 9. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası 9. Bölüm ile 30 Ağustos Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kalp Yarası 8. bölüme Ferit’in ‘Ben sana güvenmiştim ama yanılmışım’ sözü damga vurdu. Ferit, Cesur olarak tanıdığı Baha’nın aslında Ayşe’nin takıntılı aşığı olduğunu öğrendiğinde hayal kırıklığına uğrar. Ferit, Ayşe’yi affedebilecek mi? Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran’ın yer aldığı Kalp Yarası 8. bölümde Ferit ve Ayşe’nin arası Baha yüzünden açılır. Kalp Yarası 9. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kalp Yarası 9. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 9. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 8. Bölüm Özeti

Kalp Yarası 8. bölümde Ayşe ve Ferit arasında buzlar erimeye başlamışken Baha konağa şoför olarak gelir ve Ayşe’nin dünyası bir anda tepetaklak olur. Ayşe, Baha’nın bir an önce gitmesini isterken bunun hiç de kolay olmayacağını kısa sürede anlayacaktır. Sinan, Yaman yüzünden babasından tokat yemiş, gururu ayaklar altına alınmıştır. Sinan’ın bu olayın etkisiyle evden uzaklaşması Leman’ın her şeyi yanlış anlamasına neden olur ve karı koca arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlar.

Fırtına’nın kendisini üstünden atmasından sonra bu işin peşine düşen Ferit, Baha’ya adım adım yaklaşamaya başlarken diğer yandan babasının Sinan’a attığı tokat yüzünden babasıyla da karşı karşıya gelir.

Duygularıyla baş edemeyen, öfkesi ve aşkı arasında gelip giden Yaman ise Hande tarafından reddedilmesi ile yanlış bir karara doğru sürüklenir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir