1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kasaba Doktoru 5. Bölüm

Kasaba Doktoru 5. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Kasaba Doktoru yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kasaba Doktoru 5. Bölüm ile 6 Mayıs Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Kasaba Doktoru bölümleri her hafta ayrı bir heyecan konusu ile sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 29 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelen Kasaba Doktor son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,22 puan alarak 5. oldu. Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı gibi isimlerin yer aldığı dizinin son bölümü merak konusu oldu.

Kasaba Doktoru 5. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kasaba Doktoru 5. Bölüm Fragmanı

Kasaba Doktoru 4. Bölüm Özeti

Hakan bir yandan hastaneyle uğraşırken, bir yandan da Erol Gümüşok’un ameliyatı için plan yapmaktadır. Ömer yıllardır aradığı Kemal Demir’in, yıldızının hiç barışmadığı Hakan Hoca olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. İyi bir cerrah olmak için iyi bir hocanın yanında yetişmesi gerektiğini çok iyi bilen Ömer, Özel Gümüşok Hastanesi’nden gelen teklifi reddeder. Herkes Leyla’nın hizmetli olmayı kabul etmeyeceğini, hastaneden ayrılacağını düşünürken, Leyla hizmetli olarak çalışmaya başlar. Ömer’i ise girdiği bir ameliyatta büyük bir sürpriz beklemektedir. Ömer’i bekleyen kötü sürprizler sadece işiyle sınırlı kalmayacak, Leyla’ya olan aşkının önüne de beklemediği bir engel çıkaracaktır. Erol’un tüm uyarılarına rağmen Yalçın’ın Hakan’ı rahat bırakmaya hiç niyeti yoktur. Yalçın planlarını devreye sokmaya başladığında bu kez karşısında eskisinden daha güçlü ve kararlı bir Hakan bulacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir