Mucize Doktor 37. Bölüm
0

Perşembe akşamları Fox tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor yeni bölümü ile devam ediyor. Mucize Doktor 37. Bölüm ile 12 Kasım Perşembe akşamı izleyeciler ile buluşacak.

Mucize Doktor dizisi dün akşam 36. son bölümüyle 5 Kasım Perşembe akşamı ekrana geldi. Nazlı’nın babası iyileşme süreci sonrası ilişkilerini yeniden kurmaya çalışır. Bu arada Ali ise yeni mucizeler oluşturmaya devam eder. Doktor Ali Vefa hakim karşısında kendini temsil etmeye çalışır. Mucize Doktor 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sağlığına kavuşan Adil Hoca yeniden ameliyatlara girmeye başlıyor. Ali Vefa ise sevgilisi Nazlı’ya “Baban içiyor” diyor. Ali, Nazlı’nın babasına parayı kendisinin verdiğini söyleyince Nazlı gözyaşlarına boğuluyor.

Mucize Doktor 37. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 37. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 36. Bölümde Neler Oldu?

Bütün hastane bir kadına şiddet olayıyla çalkalanmaktadır. Bir adam bir kadına saldırmış, bir diğeri de onu kurtarmıştır. Herkes kahramanlığın doğasını sorgularken Ali, Nazlı ve babası arasında gittikçe köşeye sıkışır. Ama her şeyi rayından çıkaran, acilde çöken hamile bir kadın olacaktır. En büyük korkusuyla yüzleşmek zorunda kalan Ali, hamile kadını apar topar ameliyata alır. Hayat tekrar tekrar aynı duvarlara çarpmak mıdır? Yoksa bu karanlık dünyada mucizelere de yer var mıdır?

İlginizi Çekebilir
Akinci-bolum-16

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir