1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 11. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 11. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 11. Bölüm ile 30 Kasım Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey bölümleri Salı akşamları ekranlara geliyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 10. bölümünde; Azra, oğlunu kaçırmaya çalışan Jale’nin peşini bırakmadı. Yolun sonuna gelen Jale ise kötülüğünün bir sınırı olmadığını kanıtlar. Azra’nın durumu Yıldırım’ı çok üzer. Yıldırım’ın Azra’ya ‘Ben mahvolurum sana bir şey olursa…’ sözü izleyenleri duygulandırdı. Peki Evlilik Hakkında Her Şey 11. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Evlilik Hakkında Her Şey 11. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 11. Bölüm 2. Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 10. Bölüm Özeti

Azra, oğlunu kaçırmaya kalkan Jale’nin peşini bırakmaz. Yolun sonuna gelen Jale ise kötülüğünün bir sınırı olmadığını kanıtlar. Erman’ın gelişiyle planları alt üst olan Çolpan ve Yıldırım, durumu toparlamaya çalışsalar da bu o kadar kolay olmayacaktır. Bu durum başlarına başka belalar açılmasına sebep olur. Duruşmada Selçuk ve Eylül’ün söyledikleriyle derinden sarsılan Ural, Alina’nın öz kızı olmama ihtimalini reddeder.

Sanem ise Selçuk’un açacağı babalık davasına karşı hazırlıklı olabilmeleri adına Ural’ı hızlı bir şekilde DNA testi yaptırması konusunda ikna etmeye çalışır. Koray’ın baskısından kurtulan Jale yıllar sonra özgür bir hayatı deneyimlemeye başlar. İlk raundu kaybeden Koray ise intikam planlarını yapmaya çoktan başlamıştır. Azra’yı alt edecek çok güçlü bir avukat arayışına girer. Böylece hayatımıza Neyran Çelik dahil olur. Koray’ın bilmediği ise Neyran’ın, Azra ve Yıldırım’la görülecek geçmişten gelen bir hesabının olmasıdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir