1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 71. Bölüm

Masumlar Apartmanı 71. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı final bölümü ile ekranlara veda ediyor. Masumlar Apartmanı 71. Bölüm final bölümü 24 Mayıs Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamlarının sevilen dizisi Musumlar Apartmanı final bölmü ile ekranlara geliyor. 17 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelen Masumlar Apartmanı son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,32 izlenme oranı ile 8. oldu. Masumlar Apartmanı 70. bölümde, Hikmet’in ölümü aileyi derinden etkilerken, Han’ın Ceylan’a evlenme teklifi etmesi çarpıcı gelişmelerden oldu.

Masumlar Apartmanı 71. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 71. Bölüm Final Fragmanı

Masumlar Apartmanı 70. Bölüm Özeti

Hikmet’in ölümü tüm kardeşleri derinden sarsar. Geç de olsa, en azından ölmeden önce babalarıyla gerçek bir bağ kurabilmiş olmaları tek tesellileridir. Gülben ve Safiye, bu süreçte babalarını bir anlamda yeniden tanırken bir yandan da doktor hanımın da desteğiyle duygularıyla yüzleşirler. Zaman geçer, hayat yavaş yavaş normale dönerken Ceylan ve Han arasındaki dengeler de değişir. Ceylan’ın beklentisi nettir ancak Han bunu karşılayabileceğinden emin değildir.
Bu sırada Ege’nin okulda elde ettiği bir başarı Neriman’ı çok heyecanlandırır ama Ege karşısına çıkan fırsatı elinin tersiyle itmeye kararlıdır. Sonunda Naci’nin doğum günü gelir çatar. Safiye büyük bir sürpriz hazırlar. Naci, bu büyük sürpriz karşısında mutluluk içindeyken, Safiye’nin asıl hediyesini sonraya sakladığından habersizdir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir