1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kasaba Doktoru 9. Bölüm

Kasaba Doktoru 9. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen yeni dizisi Kasaba Doktoru yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geşmeye devam ediyor. Kasaba Doktoru 9. Bölüm ile 3 Haziran Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Kasaba Dokdoru dizisi yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 27 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen Kasan Doktoru son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,05 izlenme oranı ile 7. oldu. Kasaba Doktoru 8. bölümde; Hakan meslekten men ediliyor.

Kasaba Doktoru 9. Bölüm Fragmanı

Kasaba Doktoru 8. Bölüm Özeti

Müfettişin tüm baskılarına rağmen İhsan’ın ameliyatına giren Hakan meslekten men edilir. Leyla ve Ömer, Uluçınar Hastanesi’ne dönerken bir zincirleme trafik kazasına şahit olur. Hastanede Hakan’dan başka doktor olmadığından, Hakan meslekten men edilmesine rağmen yaralılara müdahale etmeye devam eder. Bu durum Mine başta olmak üzere tüm ekibi korkutmaktadır; fakat Hakan’ın başka bir planı vardır. Kazada yaralanan küçük bir kız olayların seyrini değiştirir. Yalçın, Bülent’ten ve Berk’ten beklediği performansı alamadığı için başka formüller üzerine düşünmeye başlar. Ömer uzun çabalar sonucu annesine ulaşır ancak onu çok büyük bir sürpriz beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir