Bir Demet Tiyatro Yeniden Star TV’de!
0

90’lı yıllara damgasını vurmuş, tv’nin en sevilen ve en çok izlenen komedi programlarının başında Bir Demet Tiyatro geliyordu. Sonraki dönemlerde ortaya çıkan, tiyatro sahnesinden ekranlara uzanan komedi anlayışının da öncüsü olmuştu. 1995- 2002 yılları arasında yayınlanan, Daha sonra 2006’da tek sezon olarak yine karşımıza çıkan yapım, en baştan, eski bölümleriyle geri dönmeye hazırlanıyor. Müjdeli haberi Star TV bir fragmanla duyurdu ve 13 Haziran’da ilk bölümün yayınlanacağını bildirdi.

Daha sonradan ülkenin en önemli oyuncuları arasına giren, birçoğunun ilk önemli projesi olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Ozan Uygun, Engin Günaydın, Birsu Demir, Zerrin Sümer, Serhat Özcan, Erdal Tosun, Deniz Özerman, Altan Erkekli, Şebnem Dönmez, Özge Özberk, Ata Demirer ve Pelin Körmükçü gibi isimler bulunuyor. Toplam 8 sezon boyunca Star TV’de yer alan proje, daha sonra tek sezonluk ATV’de yer almıştı ve 2007 yılında yayın hayatını tamamen sonlandırmıştı. Geçtiğimiz aylarda ise Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de Bir Demet Tiyatotro özel bölümü izleyiciyle buluştu.

“Bir Demet Tiyatro” tekrarı, 13 haziran itibarıyla, her hafta sonu Star TV ekranlarında olacak. Dizinin tekrar yayınlanacağı haberi sosyal medyada da karşılık buldu. Star TV ise özel bir fragman paylaşarak duyuruyu yaptı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir