1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 28. Bölüm

Gönül Dağı 28. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı 28. Bölüm ile 15 Mayıs Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 27. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Araba İcadı Yarışması’nın zamanı gelmiştir. Taner ve amcaoğulları, henüz bitmemiş olan arabalarını tamamlamak için yoğun bir çalışma içerisine girecektir. Gönül Dağı 27. son bölümünde; Taner, babası tutuklandığı için moralsiz olan Dilek’i, yeniden hayata döndürmek için çaba harcayacaktır. Gönül Dağı 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gönül Dağı 27. son bölüm özeti.

Gönül Dağı 28. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=lfEzE8vaQLE”]

Gönül Dağı 28. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=222g4D38L1I”]

Gönül Dağı 27. Bölüm Özeti

Yarışma günü geldiğinde amcaoğulları; Dilek, Cemile ve Asuman’ı da yanlarına alarak yarışmaya gidecektir. Taner’in yarışmayı kazanması kesin iken alacağı karar ne olacaktır?
Sefer ve Zahide’nin düğün zamanı yaklaşırken, ev meselesini çözmeleri gerekmektedir.

Selami ve Keriman’ı aileleriyle barıştırma kararı alırlar. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Devreye Gülsüm Öğretmen’in girmesiyle birlikte işler iyice büyüyecektir. Sonunda Selami ve Keriman, aileleriyle barışabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir