Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölüm
0

TRT ekranlarının sevilen dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölümü ile devam ediyor. Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölüm ile 23 Kasım Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

16 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu son bölümü ile ekranlara geldi. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde heyecan durulmuyor. Son bölümde Melikşah’ın kendisine yönlendirdiği kuşku okları arasında sıkışan Hasan Sabbah ne yapacak? İlaç yapabilmek için obanın dışına şifalı ot toplamaya giden Turna’nın Yorgos tarafından bayıltılması dikkat çekti. Yakayı ele vermenin eşiğine gelen Hasan Sabbah’ın yakalanıp yakalanmayacağı ise son bölümde heyecan yarattı. Dizinin yeni bölümünde Başul Hatun’un gelişi büyük sıkıntı yaratacağa benziyor. Nizamülmülk, Başul Hatun’u görünce neye uğradığını şaşırırken Melikşah’ın ikili ile karşılaşmasının ardından hem Nizamülmülk hem de Başul Hatun tedirgin oluyor. Öte yandan Melikşah’ın Başul Hatun’u tanıyıp tanımayacağı en çok merak edilen konuların başında geliyor.

Uyanış: Büyük Selçuklu 8. Bölümü izlemek için tıklayınız.

Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle

Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölüm Ön İzleme

Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölüm Fragmanı

Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölüm 2. Fragmanı

Uyanış: Büyük Selçuklu 8. Bölümde Neler Oldu?

Yorgos’un ağır yaraladığı Sencer, Tapar’ın refakatinde Kınık Obası’na getirilmişti. Başulu, Sencer’i obaya getiren kişinin yıllardır hasretini çektiği oğlu Tapar olduğunu anlayınca dayanamamış ve Tapar’a sarılmıştı. Başulu, annelik hissiyatına kapılıp Tapar’ın kendi oğlu olduğunu itiraf edecek midir?

Sencer’i tedavi edebilmek için çırpınan Turna, ilaç yapabilmek için obanın dışına şifalı ot toplamaya gitmiş, burada karşısına Yorgos çıkmış ve Turna’yı bayıltmıştı. Yorgos’un kirli ellerinden Turna’yı kim nasıl kurtaracaktır?

Tüm bu olanların yanı sıra Seferiye, Terken’in Elçin’i nasıl oyuna getirdiğini araştırmaktadır. Bu sebeple Terken’in tüm sırlarını bilmekte olan Firdevs’i alıkoymuştur. Seferiye, Firdevs’ten Terken’in tüm sırlarını öğrenecek midir? Onu Terken’in aleyhinde şahitlik etmeye ikna edebilecek midir? Kurduğu oyunların açığa çıkmasından endişelenen Terken, Seferiye’ye engel olabilecek midir?

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-9

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir