1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 17. Bölüm

Mahkum 17. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mahkum 1 haftalık aranın ardın tekrar sevenleri ile Fox tv ekranlarında buluştu. Mahkum 17. Bölüm ile 14 Nisan Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisi yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova gibi isimlerin yer aldığı Mahkum dizisinin 16. bölümünde; Barış ve Fırat arasında ateşkes kararı ortaya çıkar. Büyük düellonun ortasındayken ortadan kaybolan Fırat ve Barış, iki tarafın da büyük kaygılar içerisinde kalmasına sebep olur.

Mahkum 17. Bölüm Fragmanı

Mahkum 16. Bölüm Özeti

Şehrin kralı Sinyor, bombalı eylemi ile tüm düşmanlarını ortadan kaldırmayı hedeflemiştir. Fakat hesaba katmadığı Fırat, Barış’ın da yardımıyla büyük bir katliamın önüne geçer. Fırat insanları ölümden kurtardığını düşünürken, Sadullah ve kardeşlerinin yalı içindeki infazı herkesi şok içinde bırakır.

Planlarına büyük ayak bağı olmaya başlayan Fırat ve Barış için Sinyor, büyük bir tuzak hazırlamıştır. Nazlı ve Can’ın hayatlarına karşılık, bombalı eylemin ve kartelin suçunu üstlenmelerini teklif eder. Sinyor tarafından köşeye sıkışan ikili çocuklarının yaşaması için mahkum olmayı kabul etmek zorundadır.

Fırat ve Barış, içine düştükleri bu kapandan beraber kurtulmayı başarabilecekler midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir