1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 35. Bölüm

Kırmızı Oda 35. Bölüm
0

Cuma akşamı ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü ile TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz. Kırmızı Oda 35. Bölüm ile 30 Nisan Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 34. son bölümü ile TV 8 ekranlarında yayınlandı. Başrolde usta oyuncu Binnur Kaya’nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisinde gerçek hayattan uyarlanmış hikayeleri izliyoruz. Son olarak Uğur Yücel ile Erkan Petekkaya’nın konuk oldduğu dizi yine duygusal anlara sahne oldu. Kırmızı Oda 34. son bölümünde; Nihal Doktor Hanımın karşısında sergilerdiği rolden çıkarak Zaferin kalbinde hala Marianın olduğunu kendisini ise hiçbir zaman sevmediği gerçeğini paylaşır. Kırmızı Oda 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda 34. son bölüm özeti.

Kırmızı Oda 34. bölüm izlemek için tıklayız.

Kırmızı Oda 35. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=K9H8B3AF1_o”]

Kırmızı Oda 35. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ZyOh7IQTTaE”]

Kırmızı Oda 34. Bölüm Özeti

Sadi hikayesinin devamında Miçonun gittikçe nasıl yalnızlaştığını anlatır. Miçonun annesini görmeye gittiğinde başına gelen tirajik olay Doktor Hanım’ı da derinden etkiler.

Vahit babasının farklı ruh hallerine bürünerek ailesine yaşattığı acıları kendiisinin de Zafere ve evliliğine yansıttığını pişmanlıkla anlatır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir