Arka Sokaklar 574. Bölüm
0

Yılların eskitemediği Kanal D dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile devam ediyor. Arka Sokaklar 574. Bölüm ile 22 Ocak cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 573 son bölüm ile Kanal D ekranlarındaydı. Son bölümde; Bıçaklanan Selin acilen hastaneye kaldırılır ve ameliyata alınır. Durumu öğrenen ekip arkadaşları özellikle de Mesut- yıkılır. Selin’in bıçaklanarak hastaneye kaldırılması ve akciğerinde oluşan komplikasyon nedeniyle bağımlılık yapan ilaçlara başlaması ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde cezaevinden çıkan Zafer’in Bahar’ı yaralaması damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası Arka Sokaklar 574. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar 574. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=NBididAtmAA”]

Arka Sokaklar 573. Bölüm Özeti

Yeri öğrenilen adam kıskıvrak yakalanır. Ameliyattan çıkan Selin’i ise, kötü bir durum beklemektedir. Ameliyat sonrası ciğerinde oluşan komplikasyon ciddidir. Ağır uyuşturucu barındıran ağrı kesicilerle hayatına bir süre devam etmesi gerekmektedir. Bu durum Mesut’u endişelendirir; çünkü, ağrı kesiciler Selin’i uyuşturucuya bağımlı hale getirebilmektedir.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’da Kanal D’de!

İlginizi Çekebilir
Ariza-Bolum-7

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir