1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 20. Bölüm

Kırmızı Oda 20. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen TV8 dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 20. Bölüm ile 15 Ocak Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 19. son bölümü ile TV 8 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral gibi isimlerin yer alıyor. Kırmızı Oda’nın 8 ocak tarihli 19. son bölümünde Deniz Hoca’ya olan hisleri yüzünden klinikten ayrılmaya karar veren Ayşe Hoca’nın babasını nasıl kaybettiğini Doktor Hanım’a anlatması dikkat çekti. Can’ın geldiğini Doktor Hanım’a söyleyen Boncuk’un sokağa çıktığında kimseyi bulamaması ise merak dolu anlara neden oldu. Kırmızı Oda dizisinin 19. son bölümünde; Boncuk (Burcu Biricik) aile evinde yaşanan korkunç trajedinin devamını Doktor Hanım’la paylaşırken; Can’ın kendisine karşı anlayışlı tutumundan da sevgiyle bahseder. Kırmızı Oda 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kırmızı Oda 19. son bölüm özeti.

Kırmızı Oda 19. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 20. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ahP47kAQtAg”]

Kırmızı Oda 20. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fktFuDdam7Y”]

Kırmızı Oda 20. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=KOcGtWcSyxw”]

Kırmızı Oda 19. Bölüm Özeti

Doktor Ayşe, bu kez dertleşmek için Doktor Hanım’ın kapısını çalar ve babası Erhan’ın (Erdinç Gülener) alkol probleminin evinde yarattığı huzursuzluktan ötürü dedesi (Köksal Engür) ve anneannesinin (Hikmet Körmükçü) yanına taşınmalarını ilk kez anlatır. Doktor Hanım, yaşadığı tacizi anlatan Kumru’ya (Aslıhan Gürbüz) destek olurken; Kumru ise kumar borcu yüzünden kendisine hayatını mahveden bir gece yaşatan Yavuz’un (Bora Koçak) peşine düşer.

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-15

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir