İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 7. Bölüm

Kırmızı Oda 7. Bölüm
+ - 0

TV8’in reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kırmızı Oda 7. Bölüm ile 16 Ekim Cuma akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Cem Karcı yönetmenliğinde çekimlerine başlayan Kırmızı Oda, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayelerinden, Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryolaştırıldı. Dizin başrolünde de Binnur Kaya yer alıyor. Kırmızı Oda’da her hafta farklı bir hikaye ve farklı oyuncular yer alacak. Kırmızı Oda dizisi 6. bölüm ile izleyiciyle buluştu. Son bölümde annesi bir düğün konvoyundaki kurşun ile vurulup ölmüş ve yetiştirme yurduna yerleştirilmiş Osman’ın hayatı Dr. Ayşe’yi derinden etkiler. Doktor Hanım, Alya’yı konuşturabilmek için geçmişini çağrıştıracak yeni hikayeler anlatır. Melike kliniğe gelmemiştir herkes Meliha’yı merak ederken, Meliha doktoru arar ve ondan helallik ister. İntihar edecekken Meliha’nın öldüğü düşünülen kızı Melek ortaya çıkar.

Kırmızı Oda 7. Bölüm izle

Kırmızı Oda 7. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 6. Bölümde Neler Oldu?

Kırmızı Oda’nın altıncı bölümünde; annesi bir düğün konvoyundaki kurşun ile vurulup ölmüş ve yetiştirme yurduna yerleştirilmiş Osman’ın hayatı Dr. Ayşe’yi derinden etkiler. Doktor Hanım, Alya’yı (Melisa Sözen) konuşturabilmek için geçmişini çağrıştıracak yeni hikayeler anlatır. Dr. Piraye, Ahmet’in (Emre Kınay) yaşadığı suçluluk duygusunun kaynağını bulmaya çalışır, yaşama inancını giderek kaybeden Meliha ise (Evrim Alasya) Doktor Hanım’la hayati bir konuşma yapar.

Yorum Yap