1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 45. Bölüm

Kırmızı Oda 45. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 45. Bölüm ile 1 Ekim Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Her bölümde farklı karakterlerin hayat hikayelerini işleyen dizi, son bölümüyle 24 Eylül Cuma akşamı ekranlara geldi. Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde, acılarını inatla örten Süveyda ve annesi, doktor hanıma kalbini açacak. Çocukken yaşadığı cinsel istismarı ısrarla gizleyen Süveyda’nın, doktor hanım sayesinde acılarıyla nasıl yüzleştiğine tanık olacağız. Derya’nın ise hapisten çıkacak olan annesine nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu.

Kırmızı Oda 45. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 45. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 44. Bölüm Özeti

Rezzan (Nihal Yalçın) karakola götürülür ve orada olaylı bir gece yaşanmasını sağlar. Doktor Hanım’a Cafer’i vurduğunu söyleyen Rezzan’ın aslında bu olayı hayalinde yaşadığı anlaşılır. Doktor Hanım, Cafer’in evine gizlice girdiğini itiraf eden Rezzan hakkında oldukça endişelenir.

Süveyda (İlayda Alişan) bu hafta Kırmızı Oda’ya oldukça motive gelir. Doktor Hanım’a bir hediye getiren Süveyda aslında getirdiği hediyeyi hırsızlık yaparak elde etmiştir. Doktor Hanım’ın söylediği bir söz ile geçmişe dönen Süveyda o karanlık geceyi hatırlar ve gözyaşlarına hakim olamaz.

Asuman (Başak Daşman)Doktor Hanım ile konuşmak için yanına gelir. Süveyda’nın küçükken başına gelen olayı anlatan Süveyda “ben nasıl anneyim?” diyerek kendine kızar ve sinir krizi geçirir.

Derya( Ayça Bingöl) Kırmızı Oda’ya oldukça dağınık bir halde gelir. Annesinin yakın zamanda tahliye olacağını söyleyen Derya’nın içini korku kaplar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir