1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 21. Bölüm

Camdaki Kız 21. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Camdaki Kız 21. Bölüm ile 25 Kasım Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız son bölümde Nalan, Sedat’ı eve geri dönmeye ikna eder ve Cana da evin yolunu tutar. Nalan, aldatıldığından şüphe ederek Cana’nın peşine düşse de gördükleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar.

Camdaki Kız 21. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 21. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 21. Bölüm 2. Fragmanı

Camdaki Kız 20. Bölüm Özeti

Sedat’ı geri döndürmek ve evliliğini kurtarmak isteyen Nalan, büyük bir çaba göstermek zorunda kalıyor. Havaalanına giden Nalan Sedat’ı geri döndürmekte başarılı olur ve bu defa da Rafet’le konuşma yapmak zorunda kalır. Nalan’ın yaptığı konuşmadan etkilenen Rafet de çocuklarını yeniden bir arada görmek için harekete geçer.

Feride ise kızının evliliğini kurtarabildiği için oldukça memnundur. Cana ise kocası Alp’in şüpheleri nedeniyle oldukça tedirgindir. Alp, Cana’nın hareketlerinden şüphelenince işin aslını öğrenmek için harekete geçer. Sedat’ın Cana’nın hayatından çıkmak istemesiyle büyük bir hırsa kapılır ve hiç kimsenin beklemediği sinsi bir plan yapar. Muzo ise Nalan’ın Billur ile arasını yapmaya çalıştığını öğrenince yalancı sevgilisi Melisa’yı Sedat ve Nalan’la tanıştırır. Bununla birlikte Muzo Melisa’nın gerçekte kim olduğunu öğrendiğinde ise büyük bir şaşkınlık yaşar. Nalan ise Sedat ve Cana’yı yakalamak için gittiğinde büyük bir şok yaşar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir