1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Narcos: Mexico Dizisi 3. Sezon Onayını Aldı

Narcos: Mexico Dizisi 3. Sezon Onayını Aldı
1

2015 yılı Netflix yapımlarından Pablo Escobar’ın hayat hikayesini anlatan Narcos dizisinin spin off dizisi Narcos: Mexico 3. sezon onayını aldı. Dizi yeni sezonu ile Netflix platformunda yayınlanmaya devam edecek.

1 Eylül 2017 tarihinde Narcos dizisi 3. sezonu ile ekranlara gelerek veda etmişti. Pablo Escobar’ın hayat hikayenin anlatıldığı dizinin sona ermesinden sonra, Narcos: Mexico, Meksikalı uyuşturucu kaçakçılarının küçük ve bağımsız bir şekilde uyuşturucu yetiştiriciliği yaparken büyük bir organizasyona dönüşmesini ve 1980 yılında Félix Gallardo’nun bir imparatorluk kurmak için uyuşturucu tacirlerini nasıl bir araya topladığını anlatıyor. 2. sezonu 13 Şubat’ta ekrana gelen Narcos: Mexico dizisinde; Diego Luna ve Scoot McNairy’nin başrolünde yer alıyor ve yeni sezonuna çeşitli değişiklikler eşliğinde devam edilmesi planlanıyor.

Narcos: Mexico dizisinin 3. sezonun Diego Luna farklı bir projede yer alacağı yeni sezon bölümlerinde yer almayacak. Narcos: Mexico 3.sezon’da José Maria Yazpik, Alberto Ammann, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda ve Gorka Lasaosa gibi isimler yer alacak.

Narcos: Mexico dizinin yeni sezonun bir değişiklik diziyi hazırlayan showrunner Eric Newman’ın görevden ayrılması oldu. Netflix ile içerik anlaşması olan Newman, diğer projeleriyle ilgilenecek. Narcos serisi başldığından beri içinde olan Carlo Bernard görevi kendisinden devraldı. Ana dizide Pablo Escobar’ı oynayan Wagner Moura’nın gelecek sezonun iki bölümünü yöneteciği de açıklandı.

Narcos: Mexico yeni sezonda uyuşturucu işinin globalleşmeye devam ettiği 90’lı yıllarla başlayacak. Felix’in de dahil olduğu savaş kaldığı yerden amansızca devam edecek ve savaşa yeni isimler de dahil olacak.

Netflix Narcos: Mexico 3. Sezon Duyurusu

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Narcos Mexico dizisinin 3. sezon onayı alması güzel bir haber ama Diego Luna’nın yeni sezonda olmayacağını öğrenince üzüldüm. acaba yeni sezon nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir