Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 23. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 23. Bölüm ile 10 Mart Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Barbaroslar dizisinin 22. bölümünde; Levitha Adası’na yapılan saldırıya son anda yetişerek Gabriel’in filosunu ele geçirmeyi başaran Oruç Reis, Mesih Paşa’nın tüm uyarılarına rağmen donanmayı teslim etmemişti.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 23. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 23. Bölüm Ön İzleme

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 22. Bölüm Özeti

Savunmasını Osmanlı karşısında yapmak için Gelibolu’da düzenlenecek toplantıya gitmeyi kabul eden Oruç Reis ve Antuan, gemiye bindiklerinde Gabriel ve adamları tarafından esir alınmıştı. Gabriel’in köle yapacağını söylediği Oruç ve Antuan’ın başına neler gelecektir? Kurduğu planla Oruç’un yakalanmasını sağlayan Şahbaz, Kelemez’deki boşluktan nasıl faydalanacaktır? Heyecanla izdivaçlarının gerçekleşmesini bekleyen Isabel, Oruç’un kaybolması ardından ne yapacaktır? Venedik filolarının yerini değiştirmek için açık denizde harekete geçen Hızır, Piri Reis ve leventler, Pablo ve adamlarının ok yağmurları altında mahsur kalmıştı. Hızır, Piri Reis ve leventlerini bu ateş çemberinden kim kurtaracaktır? Hızır, Oruç ve Antuan’ı kurtarmak için nasıl bir yol izleyecektir?

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir