1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 79. Bölüm

Kuruluş Osman 79. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman 79. Bölüm ile 26 Ocak Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman bölümleri ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinin 78. bölümünde; Osman Bey darağacına çıktı. Bilecik Kalesi’nde Vezir Alemşah’ı köşeye sıkıştıran Osman Bey’in alpleri ile esir edilmesi heyecan dolu anlara neden olurken Tekfur Kosses’in de Tekfur Nikola’nın eline geçmesi dikkat çekti.

Kuruluş Osman 79. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 78. Bölüm Özeti

Vezir Alemşah’ı Bilecik Kalesi’nde köşeye sıkıştıran Osman Bey hiç beklemediği bir tuzağa düşerken, Tekfur Kosses de Tekfur Nikola’nın eline geçer. Osman Bey ve alpleri esir edilip ağır işkenceden geçirilir. Vezir Alemşah, Osman Bey ve alplerinin bir an önce öldürülmesine karar verir! Vezir Alemşah, bu anı büyük bir gösteriye çevirme derdindedir ve Bilecik Kalesi’nde kurulan darağacında Osman Bey’in boynuna urgan geçirir! Geyhatu ve Moğolların dönüşü dengeleri nasıl değiştirecek? Geyhatu ve Osman Bey nasıl karşı karşıya gelecek? Geyhatu’nun Altuğ Alp’i infaz etmesine Osman Bey nasıl tepki verecek? Gündüz Bey kardeşinin ölümüne karar veren Vezir Alemşah’tan ne isteyecek? Tekfur Nikola, Kosses’ten nasıl hesap soracak? Malhun Hatun, Bala Hatun ve Kayılar; beylerinin esir düşmesine nasıl tepki verecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir